n/a
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "5f7b47" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| host | "belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "165.232.89.74" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.129 Safari/537.36" |
| x-forwarded-for | "165.232.89.74" |
| x-forwarded-proto | "https" |
| x-ovhrequest-id | "2ed0cd17608091c288dfb8a139461507" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 07 Mar 2024 13:51:51 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fbelairbox-cms.devil-it-applications.fr%2F.env%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fbelairbox%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "821273" |
| x-debug-token-link | "https://belairbox-cms.devil-it-applications.fr/_profiler/291deb" |
| x-previous-debug-token | "291deb" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "d6aafdfd910eef2f15254bd044c9d609" |
| DATABASE_URL | "mysql://belair_pluguffan:FJBjdsfbfdsdf1415@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/belairbox_cms" |
| MAILER_DSN | "sendinblue+api://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@default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster011" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/belairbox/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_CITY | "Amsterdam" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "NL" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Netherlands" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "52.352001" |
| GEOIP_LONGITUDE | "4.939200" |
| GEOIP_REGION | "07" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_HOST | "belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "165.232.89.74" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.129 Safari/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "165.232.89.74" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "https" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "2ed0cd17608091c288dfb8a139461507" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/.env" |
| REMOTE_ADDR | "165.232.89.74" |
| REMOTE_PORT | "27894" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1709819511 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1709819511.4601 |
| REQUEST_URI | "/.env" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/belairbox/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "https://belairbox-cms.devil-it-applications.fr:443/.env" |
| SCRIPT_URL | "/.env" |
| SERVER_ADDR | "10.11.40.74" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "ZenGd8sYmm9-YLjCwKJhFAAAADs" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 0 |
| argv | [] |