n/a
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| url | "http://169.254.169.254/latest/meta-data/" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "d3cc7a" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip" |
| forwarded | "for=105.112.221.34; proto=http; host=belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| host | "belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| remote-ip | "105.112.221.34" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36" |
| x-forwarded-for | "105.112.221.34" |
| x-forwarded-port | "80" |
| x-forwarded-proto | "http" |
| x-iplb-unique-id | "6970DD22:3F70_D5BA2128:0050_69CFE6C2_587656:1EB325" |
| x-ovhrequest-id | "77c8e1eee7de623eb75fe3f9422dd369" |
| x-php-ob-level | "1" |
| x-predictor | "1" |
| x-remote-ip | "105.112.221.34" |
| x-remote-port | "16240" |
| x-remote-proto | "http" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 16:11:45 GMT" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20http%3A%2F%2Fbelairbox-cms.devil-it-applications.fr%2F_profiler%2Fempty%2Fsearch%2Fresults%2Fwebhook%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fhome%2Fdevilinf%2Fbelairbox%2Fcms%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "cb0e8d" |
| x-debug-token-link | "http://belairbox-cms.devil-it-applications.fr/_profiler/b28791" |
| x-previous-debug-token | "b28791" |
| x-robots-tag | "noindex" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "d6aafdfd910eef2f15254bd044c9d609" |
| DATABASE_URL | "mysql://belair_pluguffan:FJBjdsfbfdsdf1415@tj66507-001.eu.clouddb.ovh.net:35288/belairbox_cms" |
| MAILER_DSN | "sendinblue+api://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@default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CFG_CLUSTER | "cluster111" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/devilinf/belairbox/cms" |
| ENVIRONMENT | "development" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| GEOIP_AREA_CODE | "0" |
| GEOIP_COUNTRY_CODE | "NG" |
| GEOIP_COUNTRY_NAME | "Nigeria" |
| GEOIP_DMA_CODE | "0" |
| GEOIP_LATITUDE | "10.000000" |
| GEOIP_LONGITUDE | "8.000000" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip" |
| HTTP_FORWARDED | "for=105.112.221.34; proto=http; host=belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_HOST | "belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| HTTP_REMOTE_IP | "105.112.221.34" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36" |
| HTTP_X_FORWARDED_FOR | "105.112.221.34" |
| HTTP_X_FORWARDED_PORT | "80" |
| HTTP_X_FORWARDED_PROTO | "http" |
| HTTP_X_IPLB_UNIQUE_ID | "6970DD22:3F70_D5BA2128:0050_69CFE6C2_587656:1EB325" |
| HTTP_X_OVHREQUEST_ID | "77c8e1eee7de623eb75fe3f9422dd369" |
| HTTP_X_PREDICTOR | "1" |
| HTTP_X_REMOTE_IP | "105.112.221.34" |
| HTTP_X_REMOTE_PORT | "16240" |
| HTTP_X_REMOTE_PROTO | "http" |
| PHP_SELF | "/public/index.php" |
| QUERY_STRING | "url=http%3A%2F%2F169.254.169.254%2Flatest%2Fmeta-data%2F" |
| REDIRECT_QUERY_STRING | "url=http%3A%2F%2F169.254.169.254%2Flatest%2Fmeta-data%2F" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/public/_profiler/empty/search/results/webhook" |
| REMOTE_ADDR | "105.112.221.34" |
| REMOTE_PORT | "62096" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1775232705 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775232705.8581 |
| REQUEST_URI | "/_profiler/empty/search/results/webhook?url=http%3A%2F%2F169.254.169.254%2Flatest%2Fmeta-data%2F" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/devilinf/belairbox/cms/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/public/index.php" |
| SCRIPT_URI | "http://belairbox-cms.devil-it-applications.fr/_profiler/empty/search/results/webhook" |
| SCRIPT_URL | "/_profiler/empty/search/results/webhook" |
| SERVER_ADDR | "10.111.40.1" |
| SERVER_ADMIN | "postmaster@belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_NAME | "belairbox-cms.devil-it-applications.fr" |
| SERVER_PORT | "80" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| UNIQUE_ID | "ac-mwUi0avmUdRcyb2e8ewAACkM" |
| USER | "devilinf" |
| argc | 1 |
| argv | [
"url=http%3A%2F%2F169.254.169.254%2Flatest%2Fmeta-data%2F"
] |